coben

PRZECZYTAM 52 KSIĄŻKI W 2015r

1/24/2015 04:11:00 PMHej!

Ostatnimi czasy na facebooku można napotkać bardzo dużo różnych wyzwań, czasem odbiegają one trochę od norm, ale cóż zrobić jak ludzie są bardzo kreatywni. Tylko pozazdrościć! :D No ale skoro wielu moich znajomych kliknęło, że bierze udział w danym wyzwaniu, to powiedziałam sobie, czemu nie, można w sumie spróbować.
Długo szukałam czegoś, co przykułoby moją uwagę, ale się opłaciło, bo jakiś tydzień temu znalazłam to wyzwanie KLIK. Szczerze, to nie jest to jedno z najprostszych, bo 52 książki, to sporo, ale dla kogoś kto lubi czytać, nie powinno sprawić większych problemów. Niestety jest jeszcze jeden aspekt, albowiem brak czasu... Dlatego też, boję się, że nie podołam w pełni temu zadaniu, ale zawsze warto spróbować. :)

Pierwszą książką na mojej liście jest "W głębi lasu" Harlana Cobena. Ogólnie, to ubóstwiam tego autora i mogłabym go czytać na okrągło. Niestety mogę się zabrać za nią dopiero jak skończę czytać "Pana Tadeusza", którego nie wliczam do wyzwania, bo według mnie jest to bez sensu, żeby wliczać lektury...
"Tylko jeden człowiek zna tajemnicę skrywaną przez milczący las..." No nie powiem, brzmi bardzo ciekawie. Już nie mogę się doczekać kiedy zacznę ją czytać!
Tu krótki opis z tyłu książki:

"Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich siostra Paula Copelanda, obecnie prokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary. Paul ma ambicje polityczne, ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie rozpoznaje ofiarę tamtej tragedii. Nie ma wyjścia, musi postawić sobie pytanie - czy jego siostra żyje? Jaką tajemnicę skrywa milczący las? Co naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej nocy?"
Postaram się pisać dodatkowo posty (oprócz tych z sesji) o książkach, które przeczytałam oraz o tych, które będę czytać. Może kogoś zachęcę do jakiejś lektury, albo wręcz przeciwnie odradzę mu jej przeczytanie, dlatego zachęcam do śledzenia bloga :)

A może Wy znacie jakieś książki, które warto polecić, po które warto sięgnąć! Zachęcam do pisania w komentarzu tytuły książek i ich autorów! :)

Zachęcam także do wzięcia udziału w tym wyzwaniu, razem ze mną :) 
Możecie chwalić się w komentarzach co już przeczytaliście lub wysyłać linki do bloga, jeśli stworzycie post o tym. Bardzo chętnie zajrzę i skomentuję :) Pozdrawiam <3


 facebook / photoblog / megamodels / instagram / tumblr   ZAPRASZAM :)

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Jestem tu u Ciebie chyba po raz pierwszy i wygląd jak i treści które tu prezentujesz baardzo mnie zainspirowały do ulepszenia mojego bloga :) Kochana będę bardzo wdzięczna za pomoc - kliknięcie w link choies w moim ostatnim poście:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oo jak miło to słyszeć, a ja chętnie odwiedzę i poklikam :)

   Usuń
 2. Też ostatnio pisałam o tym wyzwaniu na blogu, ale wręcz jestem pewna, ze bym mu nie podołała, więc stworzyłam swoje - 12 ksiażek - po jednej na miesiąc. Przynajmniej wiem, że dam radę je wykonać. :) Książka, którą prezentujesz, wydaje się bardzo ciekawa, muszę ją poszukać w bibliotece. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałam, czytałam :) Hmm.. No fakt, ciężkie zadanie, ale stwierdziłam sobie, że może spróbuję, zobaczymy jak mi to będzie szło, bo wiadomo, szkoła, nauka, zajęcia... A co do książki, to wszystkie Cobena polecam! Są prześwietne! :) Trzymam kciuki, żeby udało Ci się przeczytać te 12 książek :*

   Usuń
 3. wyzwanie przeczytania 52 książek robię od kilku lat i zawsze gdzieś mniej więcej po 6-7 miesiącach już mam tą liczbę przekroczoną, teraz już mam chyba z 8 książek na swojej liście. ;) ostatnio wciągnęła mnie trylogia Miłoszewskiego o prokuratorze Szackim, którą polecam bardzo mocno. :)
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojeeej, to gratuluję i podziwiam, że masz tyle czasu na czytanie! :) o może zajrzę do tej trylogii :)

   Usuń