100happydays

#100happydays

6/10/2015 11:21:00 PM

Hej hej!

Dziś przychodzę do Was z pewną propozycją! Z tego względu, że ostatnio mam taki okres w życiu, że nic kompletnie mnie nie cieszy, na nic nie mam siły i podniesienie się rano 10 minut przed szkoła, graniczy z cudem, postanowiłam wziąć w końcu sprawy w swoje ręce. W końcu nikt nie przeżyje za mnie mojego życia, a szkoda czasu na użalanie się nad sobą i marnowanie każdej cennej minuty.

Takim oto sposobem natrafiłam kiedyś na instagramie na zdjęcie oznaczone hasztagiem #100happydays. Zaciekawiło mnie to dosyć i wpisałam sobie to hasło w google. Gdy kliknęłam w pierwszą pozycję z miliona różnych propozycji, pojawiła się strona, którą widać poniżej. No nie powiem zaciekawiło mnie to dosyć! Na czym to w ogóle polega? Codziennie przez 100 dni robisz zdjęcia, czegoś co sprawiło, że byłeś tego dnia szczęśliwy. Potem zdjęcia dodajesz na instagrama, facebooka, bloga, tumblra czy na inna stronkę. :)
No i tak czytałam o tej akcji i czytałam i coraz bardziej się do niej przekonywałam i stwierdziłam czemu nie? Może to będzie swego rodzaju ratunek dla mojej szarej rzeczywistości.

Jestem dopiero na samym początku drogi, więc nie powiem Wam za wiele czy mi to pomogło, czy nie, będę w stanie stwierdzić to dopiero za 100 dni. A jak widać długa droga przede mną. Ale w sumie co mi szkodzi zaryzykować?!
Moje zdjęcia dodaje na instagrama <klik> , gdzie oznaczam je hasztagami, który to dzień, czyli np #day1, a także #100happydays oraz #mylifewillbebetter.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej akcji odsyłam do strony głównej, na której wszystko jest opisane. <KLIK>

To co? Bierze ktoś udział w wyzwaniu razem ze mną? A może ktoś z Was już wcześniej spotkał się z tym pomysłem i wie coś więcej o tym? Chętnie dowiem się co o tym myślicie :)


Możecie mnie znaleźć również na innych stronach:

facebook / photoblog / megamodels / instagram / tumblr   ZAPRASZAM :)You Might Also Like

4 komentarze