Joanna Z.

10/24/2014 05:52:00 PM   
  Hej Kochani!

              Dziś pokażę Wam zdjęcia z sesji, która odbyła się aż 7 miesięcy temu. Tak, tak, wiem, że to bardzo dawno, ale co zrobić, kiedy nie ma się czasu na prowadzenie bloga czy fp :( Ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie nadrobię wszystkie zaległości i wstawię wszystkie sesje na bloga! :)
             
             Na zdjęciach jest moja przekochana Asia, z którą przeważnie zdjęcia wychodzą na kompletnym spontanie, ale zawsze wspólnie w kilka minut wymyślamy coś na prawdę fajnego. Kocham ją nad życie i na pewno  nie oddam nikomu! <3 No ale wracając do sesji, to tego dnia pojechałam do Asi i jak to w moim zwyczaju, wzięłam aparat i stwierdziłyśmy, że musimy iść na zdjęcia. Poszłyśmy w miejsce całkiem niedaleko domu Asi, w jakieś pola. Droga nie była łatwa, bo musiałyśmy przejść na druga stronę rwącej rzeki, ale dałyśmy radę! :D Zachód słońca tego wieczoru był bardzo ładny, a Asia pozowała jak zawsze, jak zawodowa modelka! :) Na komputerze czeka jeszcze jedna sesja do pokazania z tą pięknością, więc wyczekujcie posta w najbliższej przyszłości :) black or color?

photoblog / maxmodels / instagram  ZAPRASZAM, follow me :)

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. zapraszam na facebooka, tam jest ich wiecej :) a poza tym ona jest moja wyjatkowa modelka, wiec zmienic jej nie zmienie <3

      Usuń